४ भाद्र २०७९, शनिबार

गण्डकी प्रदेश स्तरीय क्रिकेट : स्याङ्जाको जीत

कास्की । पोखरामा जारी गण्डकी प्रदेशस्तरीय क्रिकेट प्रतियोगिताअन्तर्गत आजको खेलमा स्याङ्जा विजयी भएको छ । गण्डकी प्रदेश क्रिकेट सङ्घको आयोजनामा यही पुस ३ देखि पोखरा रङ्गशालास्थित क्रिकेट मैदानमा जारी प्रतियोगितामा स्याङ्जाले नवलपुरलाई दुई विकेटले पराजित गरेको हो ।

अत्यन्त रोचक बनेको खेलमा अन्तिम दुई बल बाँकी छँदा स्याङ्जाले जीत निकालेको हो । टस जितेर ब्याटिङ गरेको नवलपुरले ४७ दशमलव एक ओभरमा सबै विकेट गुमाउँदै स्याङ्जालाई जीतका लागि २१४ रनको लक्ष्य प्रस्तुत गरेको थियो । स्याङ्जाले ४९ दशमलव चार ओभरमा आठ विकेट गुमाएर विजयी लक्ष्य पूरा गरेको हो ।

जवाफी ब्याटिङमा उत्रिएको स्याङ्जाका लागि विष्णु पाण्डेले १०९ बलमा आठ चौकासहित ७५ रनको महत्वपूर्ण योगदान दिनुभयो । नवलपुरका दीपक डुम्रेले ५२ तथा सन्देश बस्नेतले ५० रनको अर्धशतक खेले पनि आफ्नो टोलीका लागि जीत दिलाउन पर्याप्त रहेन । स्याङ्जाको बलिङमा मिलन लुइँटेलले पाँच तथा विष्णु पाण्डेले दुई विकेट लिनुभएको थियो ।

स्याङ्जाका करण पँगेनीले ४१, ईश्वर क्षेत्रीले २८ तथा अशोक श्रेष्ठले २७ रन बनाउनुभएको थियो । नवलपुरका बलरहरु कैलाश पँगेनीले तीन तथा विज्ञान गौतमले दुई विकेट लिनुभयो । खेलमा स्याङ्जाका विष्णु पाण्डे ‘म्यान अफ द म्याच’ घोषित हुनुभएकामा उहाँलाई गण्डकी प्रदेशसभा सदस्य राजीव पहारीले ट्रफी पुरस्कार प्रदान गर्नुभएको थियो ।

प्रदेश क्रिकेट सङ्घले आसन्न प्रधानमन्त्री कप राष्ट्रिय क्रिकेट प्रतियोगिताका लागि गण्डकी प्रदेशको टोली छनोट गर्न प्रतियोगिता आयोजना गरेको हो । प्रतियोगिताअन्तर्गत मङ्गलबार कास्की र तनहुँबीच प्रतिस्पर्धा हुने आयोजकले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
परिचय मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित
समाचार प्रमुख