८ आश्विन २०७९, शनिबार

फेसबुकले जुमलाई टक्कर दिदैँ ल्यायो भिडियो कलिंग प्लेटफर्म

एजेन्सी । फेसबुकले भिडियो वार्ताका लागि जुमसँग प्रतिस्पर्धा गर्न नयाँ सुविधाहरू रोल आउट गर्दैछ । अब फेसबुकको मेसेन्जरमा त्यस्तै एक नयाँ फिचर थपिएको छ जुन जूम भिडियो कलिंग प्लेटफर्मसँग मिल्दोजुल्दो छ । मेसेन्जरमा भिडियो कलिंगको बेला पनि स्क्रिन शेयर गर्न सकिने छ ।

यो सुविधा मेसेन्जर एपमा दिइनेछ ।  यसको अन्तर्गत, समूह भिडियो कल वा एकल भिडियो कल भइरहेका बखत एक अर्कासँग स्क्रीन शेयर गर्न सकिने छ । फेसबुकले मेसेन्जरको समूह भिडियो कलिंग सेवा रुम पनि शुरू गरेको छ । यो नयाँ स्क्रिन सेयरिंग सुविधा, यो उभयउभि व्यक्तिको साथ भिडियो कलिंगमा प्रयोग गर्न सकिन्छ । 

मेसेन्जरमा प्रदान गरिएको स्क्रिन शेयर सुविधा भिडियो कलिंगमा भाग लिने मानिसहरूलाई स्मार्टफोनको स्क्रीन देखाउन सक्षम सकिन्छ । एक भिडियो हेर्दै हुनुहुन्छ वा प्रस्तुतीकरण भइरहेको छ भने, सोहि अवधिमा स्क्रिन सेयरिंग मार्फत समूह कलमा जोडिएको व्यक्तिहरूसँग शेयर  गर्न सकिने छ । स्क्रिन सेयरिंगको यो सुविधा मोबाइल एपमा मात्र नभएर मेसेन्जर रुमबमा पनि प्रयोग गर्न सकिन्छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
परिचय मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित
समाचार प्रमुख