६ आश्विन २०७९, बिहीबार

महिलालाई असाध्यै मनपर्ने यौ न आसन यस्ता छन !

श्रीमान श्रीमती बिच हुने यौ न सम्पर्कले कस्लाई बढि यौ न आनन्द भएको होला ? पुरुष यौ न साथीलाई रमाइलो हुँदा आफलाई दुई गुणा रमाइलो भएको अनुभूति श्रीमती अर्थात प्रेमीकाको हुन्छ । तर महिलाको यौ न चाहना भने पुरा हुदैँन् । महिलालाई रमाइलो हुने यौ न आशनको बारेमा कुरा गर्दैछौं । विभिन्नअनुसन्धानहरू बाट महिलाले असाध्यै मनपराउने यौ न आसनहरु निम्न छन् ।

१, कुकुर आशन : कुकुरले झै पछाडिबाट यौ न सम्पर्क गर्दा महिलाहरुले धेरै आनन्द हुन्छ तेसैले यस्तो आसन महिलाले मन पराउनुका साथै परुषहरुलाई पनि यो आसन उत्तिकै मन पराउछन ।यसलाई लोकप्रिय आसन पनि मानिन्छ । २, क्षेप्यास्त्र आसन: पुरुष माथि र महिला तल रहेर गरिने परम्परागत यौ न आसन सजिलो र पुरानो आसन हो । चुम्बन गर्न सजिलो, एक अर्का बीचको स्पर्सले पनि उनीहरूलाई रमाइलो हुन्छ ।

३,घोडचडी आसन : यो आसनलाई प्राय सबै जसो महिलाले मन पराउछन र यो सवै भन्दा रसबस पोजिसन पनि हो। यसमा यौ न क्रिया पूर्ण रुपमा महिलाको नियन्त्रणमा हुने हुँनाले आक्रामक महिलाहरुमा यस्तो मन पर्छ । ४ ,चम्चा आसन : यौ न जोडी एक अर्कालाई चम्चा खप्टिएझै गरेर गरिने यौ न क्रियाकलाप लाई चम्चा आसन भन्न सकिन्छ । यसमा महिला अघाडी र पुरुष पछाडि रहेर लामो समय सम्म यौ न क्रिया गर्न सकिन्छ ।

५,उठी उठी आसन: महिला उठेर भित्ता तिर फर्किने र पछाडीबाट पुरुषले यौ न सम्पर्क गर्ने यो आसन पनि धेरै महिलालाई मन पर्ने आसन रहेको छ । यस आसनमा महिलाले भित्ता नभए टेबल वा अन्य कुनै बस्तुमा समात्न पनि सक्छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
परिचय मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित
समाचार प्रमुख